SJ Financial II - шаблон joomla Форекс

wrapper

 

 

11 Şubat 2018 tarihinde Ankara Senirkentliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin Kuyruk Sıkma Etkinliğinde hemşerilerimizle Ankarada buluştuk. Etkinlikte konuşan Ankara Senirkentliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Mustafa BAŞYİĞİT, İstanbul Derneği Temsilcileri, Yükseliş Vakfı Yönetim Kurulu adına Mehmet FİDAN konuşmalarında birlik ve dayanışmadan söz ettiler. Başkanı Belediye Başkanımız Erol CİVELEKOĞLU her yerde olduğu gibi Senirkent’te de nüfusun azaldığından bahsetti. Bunun sağlık, eğitim ve işsizlik gibi değişik sebepleri olduğunu, bu sebeplerin, nüfusun azalmasında Senirkent’te ölüm oranının yüksek olduğunu söyledi. 
Senirkent Belediyesi tarafından Kuyucak altında, Hastanenin doğusunda bulunan 4000m2 lik arsaya Yaşlı Yaşam Evi (mahalle tipi) yapılacağını belirten Belediye Başkanı Erol CİVELEKOĞLU projenin yazın sonuna kadar bitebileceğini söylerken Senirkent nüfusunun 5060’a düştüğünü belirterek özellikle emekli olan hemşerilerinin ikametgahını Senirkent’e aldırmaları halinde devletin vereceği parayla daha çok hizmet yapma imkanı bulacaklarını sözlerine ekledi. 
Çok sayıda hemşerimizin katıldığı etkinlikte,kuyruk sıkma , diri haşhaş helvası dövme, irmik helvası ikramı ile sona erdi.