SJ Financial II - шаблон joomla Форекс

wrapper

Nasıl Bir Senirkent Hayal Ediyorsunuz?

       Senirkentli gençler; bulundukları her yerde, Senirkent’in sorunlarıyla ilgilenmiş, birçoğu için çözüm üretmiş, gerçekleştirdikleri birçok faydalı iş ile kendinden sonraki nesile de örnek olmuştur. Gençlerimiz bugün de aynı heyecan ve şevkle memleketimiz için güzel şeyler düşünmekte; daha güzel, daha huzurlu ve daha yaşanabilir bir Senirkent hayalini gerçekleştirebilmek için bu düşüncelerini bizlerle paylaşmaktadırlar.

        Bu amaçla, Senirkent Belediyesi olarak, 10-18 yaş grubundaki gençlerimize yönelik “Nasıl bir Senirkent hayal ediyorsunuz?” konulu bir araştırma yapılması planlanmıştır.

       10 – 11 Eylül 2016 tarihlerinde 6.sı düzenlenecek olan “Senirkent Kültür Sanat ve Üzüm Festivali” etkinlikleri içerisinde değerlendirilmek üzere 10 – 18 yaş grubundaki gençlerimizin düşünce, tavsiye, teklif ve tenkitlerini aşağıda belirtilen adreslere e-mail olarak göndermelerini özellikle istiyor ve bekliyoruz.

 

          Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

          Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.